O nas

Nasza historia i wartości

Nasza historia - nasze doświadczenie

Firma, od której wywodzi się nasza dzisiejsza działalność, w 1993 roku otrzymała koncesję Prezesa Głównego Urzędu Ceł na świadczenie usług agencji celnej. Powstała ona w ramach grupy kapitałowej Energomontaż Północ S.A. jako zaplecze do współpracy z administracją celną dla realizowanych kontraktów. Z czasem nasza działalność rozszerzała się o kolejne zlecenia, napływające od niezależnych kontrahentów.

W roku 2007 nasza firma została wyodrębniona z holdingu Energomontaż Północ i stała się niezależnym podmiotem gospodarczym.

Nasi Pracownicy - nasz atut

Do dnia dzisiejszego naszymi pracownikami są najwybitniejsi ludzie zatrudnieni kilkanaście lat temu. Dzięki temu obecnie posiadamy znakomitych, doskonale wykwalifikowanych specjalistów z zakresu prawa celnego z ogromnym doświadczeniem w odprawach celnych, zdolnych rozwiązać najbardziej skomplikowane problemy.

Nasi Klienci - nasza duma

Docenili to nasi stali Klienci, z którymi łączy nas zaufanie wypracowane przez wiele lat wytężonej pracy. Nasz wspólny wysiłek przekładał się na wymierne korzyści budujące pozycję na rynku zarówno naszych Klientów jak i marki "INTERCŁO".

Jesteśmy przekonani, że wiele lat tradycji i zdobyte doświadczenie pomogą nam w nawiązaniu silnych partnerskich relacji, które mamy nadzieję pielęgnować dla wspólnego dobra.

Nie bój się pytać!

Jesteśmy tu dla Ciebie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nie wahaj się - zadzwoń lub napisz.

 

Ważne odnośiki